Vesterled 14 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Hadsund - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hadsund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hadsund finder vi to nye villaer på boligmarkedet: Vesterled 14 og Søndervang 1 Skelund. Begge boliger tilbyder hyggelige hjem for kommende boligejere.

Vesterled 14 er en rummelig villa med et areal på 112 m², fordelt på 3 værelser. Ejendommen er placeret på en grund af 591 m², og prisen er sat til 1.195.000 DKK.

Derimod er villaen på Søndervang 1 Skelund lidt mindre med 89 m², også fordelt på 3 værelser. Denne bolig er beliggende på en grund på 500 m² og er udbudt til en pris på 525.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga