4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hadsund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hadsund er to nye fritidshuse kommet til salg. Det første på Bondes Bakke 20 i Haslevgaarde har et areal på 84 m² fordelt på 4 rum. Ejendommen ligger på en grund på 954 m² og har en pris på 1.995.000 DKK. Den månedlige ejerudgift er 2.134 DKK.
Det andet fritidshus i området ligger på Sletten 61 i Odde. Dette hus tilbyder 103 m² med 3 rum og en mere rummelig grund på 1.202 m². Ejendommen er udbudt til en pris på 1.345.000 DKK, men ejerudgiften er ikke oplyst.
Begge boliger tilbyder unikke muligheder for købere, der leder efter fritidsbolig i Hadsund.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.