Stenholt 7 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hadsund - se boligerne her.

dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hadsund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hadsund er villaen beliggende på Stenholt 7 en af de seneste boliger, der er kommet til salg. Villaen tilbyder et rummeligt hjem med 152 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser, hvilket gør den ideel til familier. Den er sat til en pris på 1.595.000 DKK og ligger på en grund på 852 kvadratmeter.

En anden ny ejendom i området er fritidshuset på Stenkisten 114 i Øster Hurup. Dette hyggelige fritidshus har 69 kvadratmeter fordelt på 4 rum og er et godt valg for dem, der søger et fristed tæt på natur og vand. Huset er udbudt til 1.375.000 DKK og har en rummelig grund på 1.261 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga